Sleva! PENATER - penetrační nátěr savých materiálů Zobrazit větší

PENATER - penetrační nátěr savých materiálů

Nový produkt

Univerzální akrylátová vodní disperze certifikovaná pro stavební činnost se širokou možností použití. Kapalina mléčného zbarvení, střední viskozity. Používá se jako mnohostranné pojivo ve stavebnictví, zejména jako přísada do betonu a do polymercementových kompozic.

Více informací

46,82 Kč s DPH

-30%

66,88 Kč s DPH

  • 1L
  • 5L

Více informací

PENATER je univerzální akrylátová vodní disperze certifikovaná pro stavební činnost se širokou možností použití. Kapalina mléčného zbarvení, střední viskozity.

PENATER se používá jako mnohostranné pojivo ve stavebnictví, zejména jako přísada do betonu a do polymercementových kompozic. Dále jako impregnace a penetrace starého zdiva a omítek, jako penetrace savých materiálů (dřevotřísky, eternitu, betonu a omítek pro nátěry), jako penetrace pod podlahářská akrylátová lepidla.

Použití

PENATER je určen pro:

  • penetrace podkladu naředěným 3-10 díly vody podle druhu penetrovaného materiálu u vysoce nasákavých materiálů jako papír, papírová lepenka se používá to nejvyšší ředění 1 : 10, záleží však trvale na druhu aplikace. Takto ošetřený povrch zasychá podle teploty a vlhkosti vzduchu za 4-10 hodin.
  • uzavírací nátěr betonu, k 1 dílu disperze přidáme 10 dílů vody a pak 5 dílů cementu, aplikujeme na penetrovaný podklad.
  • beton a cementová malta. Na 100 kg cementu přidáme 4-10 l disperze. Teprve potom přidáme vodu, dávku disperze volíme dle náročnosti použití.
  • lepící malta na dlaždice a obkladačky. 2 díly písku a 1 díl cementu smícháme s potřebným množstvím disperze ředěnou vodou 1:2
  • polymervápenná malta, na 100 kg hydrátu dáme 10 litrů disperze, dále pak podle obvyklého postupu

Ke stažení