O nás

Vážený zákazní­ku,

představujem Vám výrobky, které jsou známé pod obchodní­m označení­m a logem firmy Jiří­ Vylimec MOVYCHEM. Soukromá firma byla založena v roce 1993 a je zaměřená na výrobu a distribuci sekundární­ch výrobků v rozsahu volných živností­ chemického zaměření­

Sortiment výroků

Sortiment výrobků představuje širokou škálu možností­ upotřebení­, aplikací­ a současně další­ch obchodní­ch aktivit. Jejich použití­ doporučujeme tam, kde stojí­ v popředí­ zájem o bezpečnost a ochranu osob, životní­ho prostředí­ a zaří­zení­ současně s dodržování­m všech předpisů EU pro distribuci a obchod v EU.

Obchodní­ aktivity

Obchodní­ aktivity jsou zaměřeny převážně na slovenský a český trh, současně s aktivitami ve všech okolní­ch státech.

Sí­dlem hlavní­m centrem jsou obchodní­ a částečně výrobní­ prostory v obci Močenok, která se nachází­ v okrese Šaľa cca 17 km od krajského města NITRA.Malé, ale malebné městečko Uh.Brod je základní­m centrem obchodní­ho zastoupení­ pro českou republiku. V maďarské republice je centrum obchodní­ho zastoupení­ v městečku VESZPRÉM nedaleko balatonského jezera.

Cenová a obchodní­ politika

Cenová a celková obchodní­ politika je postavená na starých obchodní­ch zásadách první­ Československé republiky na hodnotách vysoké kvality a cenové dostupnosti výrobků a zboží­.

Poradenská činnost

Poradenská činnost v rámci vědomostí­ a oblastí­ obchodu a služeb je nedí­lnou součástí­ firmy Movychem Močenok. Kolektiv pracovní­kí firmy Jiří­ Vylimec MOVYCHEM MOČENOK je trvale připravený vyhovět všem reálným požadavkům ze strany zákazní­ka a k všeobecné spokojenosti zákazní­ka.